Drzwi do futryn metalowych

Drzwi do futryn metalowych

Zajmujemy się montażem drzwi do futryn metalowych. Zakres naszych usług obejmuje wymianę starych drzwi na nowe z dopasowaniem do futryny wmontowanej w ścianę. Bez względu na to, czy chcą Państwo wstawić lub wymienić drzwi w mieszkaniu prywatnym, przedszkolu, obiekcie deweloperskim czy budynku należącym do wspólnoty mieszkaniowej, zapraszamy! Realizujemy zarówno pojedyncze, jak i złożone zlecenia na terenie Warszawy i ościennych miejscowości w promieniu do 20 km. W ofercie znajdują się również skrzydła drzwiowe przeznaczone do montażu na futrynach metalowych.

Rodzaje drzwi na stare metalowe ościeżnice

Drzwi na stare metalowe ościeżnice dostępne są w wielu wersjach stylistycznych i kolorystycznych. Proponujemy drzwi wejściowe antywłamaniowe, z szybami lub pełne. Modele z naszych kolekcji wyposażono w zamek dolny i górny z trzema do pięciu rygli, a także bolcami antywyważeniowymi.

Montaż nowych drzwi na stare metalowe futryny

Poszukują Państwo sposobu na wymianę drzwi bez kosztów remontu i bałaganu, jaki jest z nim związany? Usługa montażu nowych drzwi na stare metalowe futryny nie wymaga usuwania ościeżnicy i tym samym wiąże się z ryzykiem zniszczenia ścian i podłogi w pobliżu futryny. To całkowicie bezproblemowe rozwiązanie, dzięki któremu otrzymują Państwo efekt odmiany wnętrza poprzez wymianę tylko jednego elementu.