Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne na stare futryny Warszawa

Od wielu lat świadczymy usługi wymiany drzwi wewnętrznych na stare futryny. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam realizować usługi w każdym budynku, bez względu na jego wiek. Wymieniamy wyłącznie skrzydła drzwi albo drzwi wraz z montażem nakładek, które przykrywają zniszczone i nieestetyczne futryny, dając efekt całkowicie wymienionego zestawu. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia i doradztwa w zakresie metody wymiany drzwi najbardziej dopasowanych do indywidualnych oczekiwań wizualnych i finansowych, zapraszamy do kontaktu.

Drzwi na stare ościeżnice bez remontu

Poszukują Państwo rozwiązania, dzięki któremu drzwi zostaną wymienione bez większego remontu i bałaganu? A może mieszkają Państwo w wiekowym budynku, w którym obecne futryny są krzywe i mają niestandardowe wymiary? Wymiana drzwi na stare ościeżnice to rozwiązanie, dzięki któremu unikną Państwo remontu związanego z demontażem futryn i przy niskim nakładzie finansowym wymienia drzwi na nowe.

Współpraca z rzemieślniczą stolarnią specjalizującą się w dziedzinie produkcji drzwi pozwala nam zaoferować Państwu rozwiązania szyte na miarę, bez względu na rozmiar ościeżnicy i stan futryny. Proponujemy dwie możliwości:

  • wymianę drzwi wewnętrznych bez nakładek – sprawna i prosta usługa polegająca na wymianie skrzydła lub skrzydeł drzwi, wybrany przez Państwa model będzie dopasowany do zamontowanych w futrynie zawiasów.
  • wymianę drzwi wewnętrznych na stare ościeżnice z montażem nakładek – usługa polecana szczególnie w przypadku zniszczonych futryn, ponieważ przykrycie nakładkami wizualnie zastępuje futryny, dzięki temu usługa ta sprawdzi się również w sytuacji, gdy wymieniacie Państwo drzwi na zupełnie inny kolor, niepasujący do obecnej futryny;