Montaż drzwi

Montaż drzwi bez wymiany futryn Warszawa

Montaż drzwi bez wymiany futryn to budżetowy i wygodny sposób na odmianę wnętrza poprzez zakup jednego, nowego elementu i szybkie rozwiązanie w przypadku usterki bądź utraty walorów estetycznych starych drzwi. Dlaczego? Ponieważ montaż drzwi na stare futryny nie wiąże się z dużym remontem i kosztami, jakie powstają w jego wyniku. Wymiana ościeżnicy mogłaby prowadzić do uszkodzenia ścian i podłogi, dlatego montaż drzwi na istniejącej futrynie to wygodne rozwiązanie w korzystnej cenie.

Jak przebiega montaż nowych drzwi do starych futryn?

Zaletą montażu nowych drzwi do starych futryn jest nie tylko uniknięcie bałaganu i kosztów związanych z remontem, ale również możliwość dopasowania nowych drzwi do ościeżnicy o niestandardowych wymiarach oraz krzywiznach, do których nie pasują drzwi dostępne w sieciówkach. W zakres naszych usług wchodzi dopasowanie drzwi, co daje szansę na wymianę skrzydła w każdym budynku, w tym w zabytkowych kamienicach czy blokach z wielkiej płyty. Usługa montażu przebiega sprawnie i dzieli się na trzy etapy: pomiary, wykonanie drzwi, wymiana drzwi u klienta. Działamy sprawnie, pozostawiając po sobie porządek.

Jeśli chcecie Państwo uzyskać efekt całkowitej wymiany drzwi wewnętrznych, proponujemy montaż drzwi na stare ościeżnice wraz z nakładkami. Ich rolą jest przykrycie futryn, co ma szczególne znaczenie dla ościeżnic zniszczonych lub w kolorze innym, niż wybrany nowy model drzwi.