Z nakładkami

Drzwi wewnętrzne z nakładkami na stare ościeżnice

Mamy dla Państwa najnowszą, innowacyjną usługę:

Drzwi wewnętrzne z nakładkami na stare futryny!

Jest to oferta dla tych z Państwa, którzy nie chcą remontować swojego mieszkania, wyrywając ze ścian i spod podłogi starych futryn, narażajac się na wielkie koszty i remont, a chcieliby zamienić dotychczasowe, stare drzwi na nowe i eleganckie drzwi z naszej oferty.

Wymiana drzwi sprawnie i bez wielkich kosztów

Proponujemy rozwiązanie, dzięki któremu w prosty i niedrogi sposób odmienią Państwo wnętrze mieszkania. Drzwi z ościeżnicą nakładkową to świetne rozwiązanie, kiedy stara futryna nie prezentuje się zbyt dobrze, jest uszkodzona lub wyeksploatowana na tyle, że będzie wyglądać rażąco nieestetycznie w kompozycji z nowymi drzwiami. Nakładkę wykonuje się na podstawie pobranych wcześniej wymiarów, dzięki czemu całkowicie maskuje starą futrynę. Wymienione drzwi wyglądają, jakby zamontowano je wraz z nową ościeżnicą.

Drzwi do każdej aranżacji

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele modeli drzwi w różnych wariantach kolorystycznych. Od gładkich bieli, po wykończenie odzwierciedlające estetykę drewna w naturalnych jego odcieniach. Wśród opcji dodatkowych znajduje się możliwość zamówienia drzwi bez klamki oraz o niestandardowej grubości.