Bez nakładek

Drzwi na stare futryny

Jeśli poszukują Państwo rozwiązania, dzięki któremu wymienią drzwi bez wymiany futryny, zapraszamy! Mamy dla Państwa innowacyjną usługę – montaż drzwi na stare futryny. Oferujemy demontaż starych drzwi i założenie nowego skrzydła na zawiasy futryny znajdującej się w Państwa mieszkaniu. Zapewniamy pomoc przy dopasowaniu jak najbardziej zbliżonego odcienia do koloru ościeżnicy lub malowanie futryny pod kolor drzwi.

Drzwi wewnętrzne do pokoju, łazienki, biura

Oferta drzwi wewnętrznych składa się z modeli pasujących do każdego pomieszczenia. Od kolekcji klasycznych, przez minimalistyczne i nowoczesne, aż po neutralne, które wkomponują się w wiele aranżacji. Każdy model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Przygotowaliśmy drzwi pełne, a także z szybą. Trwała konstrukcja i wysoka jakość wykonania nadaje drzwiom trwałość i zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Jak przebiega montaż drzwi bez nakładek?

Zakres naszych usług mieści również montaż drzwi. Opcja założenia skrzydła bez montażu nakładek to jedno z najszybszych rozwiązań. Drzwi montuje się na starych zawiasach, a kluczem w prawidłowym funkcjonowaniu drzwi jest wzajemne dopasowanie drzwi i ościeżnicy. Po regulacji drzwi powinny bez przeszkód, gładko i bez tarcia otwierać się i zamykać, a przestrzeń pomiędzy linią drzwi a futryną po otwarciu powinna być od góry do dołu jednakowa.

Montaż drzwi z nakładkami i bez nakładek realizujemy na terenie Warszawy i miejscowości w promieniu 20 km.