Montaż ościeżnicy

Montaż ościeżnicy na metalową futrynę

Jeśli poszukujecie Państwo rozwiązania, dzięki któremu zniszczona futryna metalowa przestanie zaburzać estetykę wnętrza, bez przeprowadzania wielkiego remontu i ponoszenia wysokich kosztów naprawy ściany i podłogi, w których futryna była osadzona, proponujemy montaż ościeżnicy na metalową futrynę. To doskonały sposób na zamaskowanie niedoskonałości ościeżnic w wieloletnich budynkach, zabytkowych kamienicach, ale też blokach z wielkiej płyty oraz wszędzie tam, gdzie ma pojawić się efekt atrakcyjny wizualnie bez dużych nakładów finansowych i przy zachowaniu porządku.

Jak montuje się ościeżnicę nakładkową na metalową futrynę?

Nowa ościeżnica, tzw. nakładka powstaje na podstawie wymiarów pobranych przez jednego z naszych fachowców. Parametry uwzględniają również wszelkie krzywizny, czego celem jest maksymalne dopasowanie nakładki do starej futryny. Niewątpliwą zaletą rozwiązania jest możliwość spasowania ościeżnicy nawet z niestandardowymi i odkształconymi futrynami. Nakładka świetnie maskuje, dając wizualny efekt zbliżony do kompletnej wymiany.

Usługa montażu drzwi na stare metalowe ościeżnice składa się z pobrania pomiarów, wykonania drzwi i montażu. Dopasowujemy drzwi również do starych istniejących futryn z lat 60-90, dla których charakterystycznym jest wrąb 20 mm lub 26 mm i felc 2. Realizacja montażu drzwi na futryny metalowe obejmuje wykonanie dokładnego pomiaru z uwzględnieniem krzywizn ościeżnicy, dostosowanie drzwi do parametrów uzyskanych podczas mierzenia oraz montażu drzwi.