Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe na stare futryny

Przygotowaliśmy ofertę drzwi wejściowych na stare futryny. Wśród nich drzwi stalowe antywłamaniowe, o świetnych parametrach izolacji termicznej i akustycznej. Dostępne modele posiadają atesty na drzwi i zamki oraz liczne certyfikaty potwierdzające wysoki poziom ochrony przed włamaniem. Nasze drzwi trafiają do domów prywatnych, przedszkoli, osiedli mieszkaniowych oraz inwestycji deweloperskich.

Wyposażenie standardowe drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne wyposażono w zamek dolny wpuszczany z rozstawem 72, a także zamek górny trzyryglowy. Drzwi posiadają także trzy bolce antywyważeniowe oraz trzy zawiasy Z3 wkręcane czopowo. Niewątpliwym atutem jest estetka proponowanych modeli. Zadbaliśmy o to, by w ofercie znalazły się drzwi zewnętrzne zarówno o klasycznej, jak i nowoczesnej stylistyce. Dlatego przygotowaliśmy drzwi z szybami lub pełne w wielu wariantach kolorystycznych.

Montaż drzwi na stare futryny

Zakres naszych usług obejmuje montaż drzwi na starej futrynie. To innowacyjne rozwiązanie, które nie wymaga remontu związanego z wyrwaniem starej ościeżnicy. Drzwi dopasowujemy do parametrów pobranych podczas mierzenia starej futryny, a podczas montażu regulujemy je w celu dopasowania do ościeżnicy. Prawidłowy przebieg tego procesu zapewnia wieloletnią eksploatację i właściwe funkcjonowanie drzwi.